Voňky, kam se podíváš aneb voňavé visačky na každém kroku

Taky se vám občas stává, že vás vaše práce pronásleduje, všude kam, se hnete? Při nedávném zhodnocení jsme museli konstatovat, že nás ano. Narážíme na ni na každém rohu. Vidíme ji a dokonce ji cítíme! Je všude. Vrací se nám jako bumerang. Ano, voňavé visačky, kam se podíváš.

Zajímá vás, jak vypadá takový náš běžný den?

Máte to mít. Na chvíli se vžijte do naší kůže a nahlédněte do tajného deníčku výrobce voněk.

08:00 Je ráno, začíná další voňavý den. Vyzvedávám auto ze servisu, které voní jako nové. Ano, tušíte správně – aroma visačka s vůní new car.

08:30 Mám v plánu pár nezajímavých aktivit, třeba jako se proletět pronajatým letadlem a opět narazím na voňku, protože i letadlo si žádá osobitou vůni.

10:00 Bez kávy nefunguju, po cestě z letiště se tedy zastavím v oblíbené cukrárně na rohu, kde jako VIP zákazník dostanu voňku. Samozřejmě s vůní vanilky a obrázkem dortíku. Jak jinak.

10:30 Na cestě domů mám štěstí – zastaví mě městská policie, která mi mimo domluvy o přestupcích dá i jednu voňku s policejním logem a vůní mochito. Tak snad je alespoň nealkoholické.

11:00 Přijíždím domů a parkuju v garáži s novým alarmem. Co je to tady cítit? Zjistím, že nám v garáži mimo nového alarmu technik něco zanechal. Co? Příjemnou vůni oceánu. Dobrá volba.

11:15 Pes potřebuje očkování. Jedu k veterináři, který rozdává místo vizitek, ano, hádáte správně – voňky, čímž mě zve na další návštěvu. Kam se hrabou obyčejné reklamní předměty!

Den však nekončí

13:30 Konečně chvíle klidu. Rozbaluju balík s novým rybářským prutem a jako dárek dostanete voňku ve tvaru štiky. Působivé! Naši zákazníci mají skvělé nápady.

16:00 Poslouchám rádio a vzpomenu si, že jsme připravovali zásilku voněk i pro ně. A mimochodem, ta kapela, která právě hraje, si pro fanoušky na koncertech nechala vyrábět zásobičku voňavých visaček do auta navoněných příznačnou vůní black.

21:30 Sedím v baru, dávám si pivo, když v tom na stole přistane voňka. Dávají ji ke každému pátému kousku. Jasné znamení, že je čas jít domů.

22:00 Sedám do taxíku, pila přes celé štatl a při placení dostanu voňku.

23:00 A ne a ne usnout. Přemýšlím o všem možném, například kterou politickou stranu bych volil, skoro každá má zásobu voňavých visaček se svým logem a líbivou vůní. Vzpomenu si, že jsem zapomněl koupit lístky na fotbalový zápas! Klubu, který má hrát, jsme vyráběli voňky ve tvaru fotbalového dresu. Teď už se jen modlím, aby v koupelně přestal kapat kohoutek, protože náš instalatér taky rozdává voňky.

PS: Náš den jsem si trochu přikrášlil, třeba ta policie byla i s pokutou, ale všechna místa a všichni uvedení zákazníci jsou skuteční, ač nemůžu uvádět jejich jména a názvy.

Hlavní je jediné. Voňky našim zákazníkům fungují. Jako drobné dárky, reklamní předměty nebo vizitky. Jsou na očích i v nosech po dlouhé týdny.

Jak se můžete přidat k našim zákazníkům? Třeba tak, že si objednáte sadu vzorků zdarma.

Jak to udělat? Napište Petrovi nebo Václavovi pomocí formuláře nebo e-mailu, či klidně rovnou volejte. Klikněte na kontaktní stránku, tam je všechno.

Už teď se těšíme, až někde zase narazíme na vaše voňky od nás.