O nás

Náš příběh

Jak už to tak v životě bývá, Voňky jsou dílem milé náhody. Jeden důležitý zákazník naší reklamky VAXX potřeboval na svou akci v roce 2011 právě aromatické visačky do auta.

Jejich výroba se povedla a voňky měly úspěch.

Tak jsme si řekli, že se nám tahle práce líbí, poladili celý proces a začali voňky nabízet svým dalším klientům. Mezitím kolegové ze studia mákli a spustili web, díky němuž dodnes vznikla spousta zajímavých voňavých visaček do Česka i na Slovensko.

Když jdeme nakupovat, chceme za své peníze nejen kvalitu výrobku nebo služby, ale také solidnost, ochotu a někdy i radu.

Totéž jsme přenesli do Voněk.

Vsadili jsme na kvalitu zpracování a použitých materiálů, což však považujeme za samozřejmost.

Spíše nás vždy potěší, když si po dokončení zakázky klient pochvaluje také vstřícnou komunikaci, jasné podmínky spolupráce a odborné konzultace.

Ano, chceme, aby VONKY.CZ byly přitažlivé a voněly vám už z webu.

Pokud byste nám k tomu chtěli cokoliv říct, klidně nám napište přes kontaktní formulář. Děkuji vám za důvěru.

Václav Štefan
Jednatel VOŇKY s.r.o.

Nahlédněte pod pokličku: jak tvoříme Voňky pro naše milé zákazníky?

Určitě znáte ten pocit, kdy něco jinak složitého vypadá jednoduše. Jako když hraje velký orchestr a příjemně se poslouchá. Dosáhnete toho jenom tím, že hodně dlouho všechno pilujete a vychytáváte, aby pak kvalitní výsledek byl jaksi samozřejmostí.

Totéž jsme zažili i s našimi voňkami. U nich je totiž naprosto klíčové sladit všechny postupy tak, abychom na konci výroby dosáhli požadovanou kvalitu. Zajímá vás, jak na to jdeme? Všeho nechte a pojďte se mnou na prohlídku.

Vonky_1_grafika

Správně připravená grafika je základem úspěchu. Musí respektovat technologii tisku na buničitý porézní podkladový materiál.

Vonky_2_tisk

Na tisku jsou všechny barvy přesně spasované.

Vonky_3_grafika_vysek

Při výseku rozhodují desetiny milimetrů, proto je třeba výsekový stroj velmi pečlivě nastavit.

Vonky_4_vysekova_planzeta

Kvalitní výsekovou planžetu lze použít opakovaně. Takže za její výrobu nemusíte platit. Za dobu naší existence máme už přes 100 různých hotových tvarů připravených ihned k použití. Nebo vám tu vaši vyrobíme na míru.

Vonky_5_gumicky

Zavěsit voňku na gumičku nebo háček? Ano, navázat jich stovky až tisíce denně zvládnou jen hodně šikovné ruce mých kolegyň. Já bych to tak rychle nedal.

Vonky_6_baleni

Máme vytištěno, vyseknuto, naparfémováno a teď konečně zabalit. Voňka projde balicí linkou, která ji zataví do speciální fólie s nepropustnou strukturou. Proto vám zabalená vydrží bez ztráty vůně i 4 roky.

Vonky_7_balik

Nakonec krabici pečlivě zabalíme a …

Vonky_8_distribuce

… připravíme pro kurýra.