O nás

Vaclav-Stefan-VonkyVOŇKY.CZ jsou dílem milé náhody, jak už to tak v životě bývá. Jedni fajn zákazníci naší reklamky VAXX potřebovali na svou akci v roce 2011 právě aromatické visačky do auta. Jejich výroba se povedla a voňky měly úspěch. Tak jsme si řekli, že se nám tahle práce líbí, poladili celý proces a začali voňky nabízet svým dalším klientům. Mezitím kolegové ze studia mákli a spustili web, díky němuž dodnes vznikla spousta zajímavých voňavých visaček do Česka i na Slovensko.

Když jdeme nakupovat, chceme za své peníze nejen kvalitu výrobku nebo služby, ale také solidnost, ochotu a někdy i radu. Totéž jsme přenesli do VONĚK. Vsadili jsme na kvalitu zpracování, což však považujeme za samozřejmost. Spíše nás vždy potěší, když si po dokončení zakázky klient pochvaluje také vstřícnou komunikaci, jasné podmínky spolupráce a odborné konzultace.

Ano, chceme, aby VONKY.CZ byly přitažlivé a voněly vám už z webu. Pokud byste nám k tomu chtěli cokoliv říct, klidně nám napište přes kontaktní formulář níže.

Děkuji vám za důvěru.

Václav Štefan
Jednatel VOŇKY s.r.o.

Nahlédněte k nám do kuchyně

Určitě znáte ten pocit, kdy něco jinak složitého vypadá jednoduše. Jako když hraje velký orchestr a příjemně se poslouchá. Dosáhnete toho jenom tím, že hodně dlouho všechno pilujete a vychytáváte, aby pak kvalitní výsledek byl jaksi samozřejmostí.

Totéž jsme zažili i s našimi voňkami. U nich je totiž hodně důležité sladit všechny postupy tak, abychom na konci výroby dosáhli požadovanou kvalitu. Jak na to?

Správně připravená grafika je základem úspěchu. Musí respektovat technologii tisku na buničitý porézní materiál.

Správně připravená grafika je základem úspěchu. Musí respektovat technologii tisku na buničitý porézní materiál.

Na tisku jsou všechny barvy přesně spasované.

Na tisku jsou všechny barvy přesně spasované.

Při výseku rozhodují desetiny milimetrů, proto je třeba výsekový stroj velmi pečlivě nastavit.

Při výseku rozhodují desetiny milimetrů, proto je třeba výsekový stroj velmi pečlivě nastavit.

Kvalitní výsekovou planžetu lze použít opakovaně. Takže za její výrobu nemusíte platit. Za dobu naší existence máme už přes 100 různých hotových tvarů připravených ihned k použití. Nebo vám tu vaši vyrobíme na míru.

Kvalitní výsekovou planžetu lze použít opakovaně. Takže za její výrobu nemusíte platit. Za dobu naší existence máme už přes 100 různých hotových tvarů připravených ihned k použití. Nebo vám tu vaši vyrobíme na míru.

Zavěsit voňku na gumičku nebo háček? Ano, navázat jich stovky až tisíce denně zvládnou jen hodně šikovné ruce mých kolegyň. Já bych to tak rychle nedal :-)

Zavěsit voňku na gumičku nebo háček? Ano, navázat jich stovky až tisíce denně zvládnou jen hodně šikovné ruce mých kolegyň. Já bych to tak rychle nedal 🙂

Máme vytištěno, vyseknuto, naparfémováno a teď konečně zabalit. Voňka projde balicí linkou, která ji zataví do speciální fólie s nepropustnou strukturou. Proto vám zabalená vydrží bez ztráty vůně i 4 roky.

Máme vytištěno, vyseknuto, naparfémováno a teď konečně zabalit. Voňka projde balicí linkou, která ji zataví do speciální fólie s nepropustnou strukturou. Proto vám zabalená vydrží bez ztráty vůně i 4 roky.

Nakonec krabici pečlivě zabalíme a ...

Nakonec krabici pečlivě zabalíme a …

… připravíme pro kurýra.

Ano, jako specialisté na výrobu reklamních aromatických visaček jsme celý systém dlouho ladili, neboť je v něm dost úkolů, které musí na sebe perfektně navazovat.

Všechno nám ale klape a jsme rádi, že jsme se na tuto náročnou cestu kdysi vydali. Odměnou jsou nám příznivé ohlasy našich zákazníků.

Co vy, budete dalším z nich?

 

Pro poptávkudalší informace můžete využít i následující formulář:

Nezávazná poptávka

Voňky pro vás vyrobíme od 200 kusů. Chcete je poptat? Vědět, kolik stojí? Nechat si poslat vzorky zdarma? Napište nám tady:

Rádi byste měli svoje voňky? Chcete vědět, jak to chodí a kolik stojí? Napište nám:

Vždycky je nejlepší si věci nezávazně vyzkoušet. Je to jednoduché, stačí se nám jen ozvat. Většinu dotazů vyřídíme do hodinky.

Nic neriskujete. Pošleme vám jen vyžádané informace. Zásady zpracování osobních údajů