O nás

Náš příběh

Jak už to tak v životě bývá, Voňky jsou dílem milé náhody. Jeden náš zákazník sháněl roce 2011 voňky na svoji akci a oslovil nás s tímto požadavkem. A tak jsme to zkusili.

Jejich výroba se povedla a voňky měly úspěch!

Tak jsme si řekli, že se nám tahle práce líbí, poladili celý proces a začali voňky nabízet svým dalším klientům. Mezitím kolegové ze studia mákli a spustili web, díky němuž dodnes vznikla spousta zajímavých voňavých visaček do Česka i na Slovensko.

Jelikož jsme rodinná firma, můžeme klást důraz spíše na kvalitu před kvantitou, a jen díky tomu vyrobíme stovky tisíc kusů ročně.

Ano, chceme, aby VONKY.CZ byly přitažlivé a voněly vám už z webu.

Pokud byste nám k tomu chtěli cokoliv říct, klidně nám napište přes kontaktní formulář. Děkuji vám za důvěru.

Petr Kembický
VOŇKY s.r.o.

Nahlédněte pod pokličku: jak tvoříme Voňky pro naše milé zákazníky?

Určitě znáte ten pocit, kdy něco jinak složitého vypadá jednoduše. Jako když hraje velký orchestr a příjemně se poslouchá. Dosáhnete toho jenom tím, že hodně dlouho všechno pilujete a vychytáváte, aby pak kvalitní výsledek byl jaksi samozřejmostí.

Totéž jsme zažili i s našimi voňkami. U nich je totiž naprosto klíčové sladit všechny postupy tak, abychom na konci výroby dosáhli požadovanou kvalitu. Zajímá vás, jak na to jdeme? Všeho nechte a pojďte se mnou na prohlídku.

Jen díky UV technologii tisku a unikátnímu složení buničitého materiálu papíru dokážeme zajistit jasné barvy grafiky za dlouhotrvající vůně visačky. Parfémované vůně jsou příjemné a voní mnoho týdnů. Dvouvrstvý a hermeticky uzavřený sáček pak garantuje trvanlivost zabalených voněk 4 roky. Jen těchto pár předpokladů řadí naší výrobu mezi nejkvalitnější v ČR i na Slovensku.

Vonky_2_tisk

Vonky_1_grafika

Správně připravená grafika je základem úspěchu. Musí respektovat technologii tisku na buničitý porézní podkladový materiál.

Vonky_3_grafika_vysek

Při výseku rozhodují desetiny milimetrů, proto je třeba výsekový stroj velmi pečlivě nastavit.

Vonky_4_vysekova_planzeta

Kvalitní výsekovou planžetu lze použít opakovaně. Takže za její výrobu nemusíte platit. Za dobu naší existence máme už přes 100 různých hotových tvarů připravených ihned k použití. Nebo vám tu vaši vyrobíme na míru.

Vonky_5_gumicky

Zavěsit voňku na gumičku nebo háček? Ano, navázat jich stovky až tisíce denně zvládnou jen hodně šikovné ruce mých kolegyň. Já bych to tak rychle nedal.

Vonky_6_baleni

Máme vytištěno, vyseknuto, naparfémováno a teď konečně zabalit. Voňka projde balicí linkou, která ji zataví do speciální fólie s nepropustnou strukturou. Proto vám zabalená vydrží bez ztráty vůně i 4 roky.

Vonky_7_balik

Nakonec krabici pečlivě zabalíme a připravíme pro kurýra.