Originální vůně do auta

Jste firma, která hledá originální reklamní předmět, který by zaujal vaše klienty? Máme pro vás návrh a nápad v jednom. Tvoříme voňky, aby byly odlišné, výjimečné a hlavně, aby zaujaly. Na výběr je spoustu možností a skvěle se hodí jako například dárek pro eshopaře – vylepšení unboxingu nebo podporu vašeho brandu – vaše logo může být stále na očích. A které vybrat, aby byly co nejvíce originální? Pojďme se na ně společně podívat.

Z JAKÝCH VŮNÍ SI MOHU VYBRAT?

Jak už to tak bývá, většina lidí dává právě na čich, a tak velmi často vybírá, právě podle intuice. Není tedy divu, že například dámy si vybírají spíše jemné vůně, uklidňující a pánové spíše těžké a dynamické.

Na výběr je ze 17-20 originálních vůní.

Líbí se vám spíše jemné vůně? Můžete zvolit druh dle vaší preference: levandule, vanilka, jablko… Nebo dáte přednost raději vůni povzbuzující? Jako je oceán, ledový vítr, citron nebo mochito…? Je jen na vás, jaké vůni dáte přednost.

JAKÝ TVAR VŮNĚ JE MOŽNÝ K DOSTÁNÍ?

Výběr je opravdu rozmanitý, čeká vás až 200 tvarů. Líbí se vám klasické tvary jako jsou například kolečka, čtverce a obdélníky? Nebo raději zvolíte tvar, který nebude až tak typický? Není problém, na výběr jsou sportovní dresy, auta, srdíčka atd. A milovníci zvířat? Tak ti si také přijdou na své. Chtěli byste vlastní originální tvar? Rádi ho pro vás vyrobíme. A pozor, od 5000 kusů v objednávce vám ho dáme v ceně zakázky.

BAREVNÉ KOMBINACE VŮNÍ?

Není pro nás problém vyrobit takovou barevnou kombinaci vůně, která bude podle vašich představ. Jde tedy o plnobarevný tisk, můžeme realizovat logo firmy nebo konkrétní obrázek. Máte rádi jednoduchost? Mohly by vás zaujmout voňky, které obsahují například logo firmy a texty. Nebo spíše jsou pro vás zajímavější plnobarevné se složitější grafikou nebo fotkami? Ať už si vyberete jednu z možností, která vám bude více sedět, připravíme ji pro vás na míru.

JAKÉ JE BALENÍ VŮNÍ?

Taková ta poslední tečka? Tou je zabalení vaší originální vůně. Využíváme transparentní fólii, která má sváry nahoře, dole a vzadu, tato speciální folie obsahuje membránu, která zabraňuje tomu, aby vaše vůně pronikala ven a vydržela vonět a vonět, a tak vám dělala radost co nejdéle. Díky této technologii vydrží voňka až 4 roky.

V ČEM JSOU VOŇKY TAK ORIGINÁLNÍ?

Vyrábíme je pro vás pečlivě a s citem pro detail. Využíváme nejlepších materiálů. A aby vám voněly co nejdéle, a dělali vám radost, využíváme pro jejich výrobu parfémy od francouzských, německých a švýcarských výrobců. Obdarovaný jistě ocení kvalitu, příjemnou vůni a věříme, že po předání vůně, na vás jen tak nezapomene. 🙂

OD KOLIKA KUSŮ JE MOŽNÉ VOŇKY OBJEDNAT?

Počet kusů je na základě individuální dohody (objednávky realizujeme od 100 ks).

JAK DLOUHÁ JE DOBA DODÁNÍ?

Už se nemůžete dočkat, až svým klientům uděláte radost novou vůní do auta? Průměrná doba dodání je 10 pracovních dní. V zimním období říjen – prosinec, se doba dodání může o něco zpozdit, je třeba počítat s 15 pracovními dny z důvodu vrcholu sezony reklamních předmětů.