Jak vybrat vůni do kamionu?

PROČ VŮNI DO KAMIONU?

Možná to někteří z vás znají. Máte před dlouhou cestou pěkně „vyleštěný“ kamion, uvnitř interiéru se to leskne jako z alabastru, naloženo, a už jen vyrazit na cestu.

Když v tom si říkáte, jestli vám tam přece jen něco nechybí. Že by vůně, která bude příjemnou společnicí na vaší cestě za dobrodružstvím? Co takhle zkusit závěsný stromeček do kamionu.

Nejen, že po cestě navodí příjemnou atmosféru svou neodolatelnou vůní, ale také si do ní můžete nechat vytisknout fotku své ratolesti nebo manželky, budou tak neustále s vámi.

JAKÉ VŮNĚ ANO, JAKÉ SPÍŠE NE?

Voňka vás bude doprovázet až k cíli, proto je potřeba vybrat takovou vůni, která bude ta pravá a vhodná na dlouhou cestu kamionem.

Zkuste vůni z naší nabídky, která bude svěží a dynamická jako například: Oceán, Ledový vítr, Tabák, New Car. To jsou ty pravé vůně do kamionu, nenechají vás na holičkách, když na vás půjde únava a zůstanete tak „čerstvý“ až do konce vaší cesty.

Naopak nevhodné vůně do kamionu jsou Levandule, Lesní plody, višeň, mango. Levandule je příjemná vůně, navozuje klid a pohodu, ale může vás trošku utlumit, na cestu, kterou máte před sebou by to nebylo úplně to pravé. Lesní plody, višeň a mango jsou sladké a výrazné vůně, mohly by být nepříjemné při řízení po pár hodinách.

JAK DLOUHO VYDRŽÍ?

Nebojte se, že byste měli stromeček do kamionu jen na jednu cestu. Příjemně vás může překvapit, jak dlouho vůně vydrží, díky použití parfémů od francouzských, německých a švýcarských výrobců. Ať je zima nebo léto bude vám dělat radost až 6 týdnů.

JAK VYUŽÍT VŮNĚ JAKO NÁSTROJ PRO BRANDING/MARKETING?

Stromeček (nebo jakýkoliv jiný tvar – ideálně logo vaší firmy) je skvělou příležitostí jak propagovat váš brand. Ku příkladu dokončíte servisní opravy a předáte vůz s voňkou uvnitř – malá drobnost, ale potěší. Pro různé opravny, dílny, pneuservisy, apod. je to skvělá příležitost, jak si zapamatovat váš brand a předat třeba i telefonní číslo.

CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT?

Poradíme vám v oblasti tvarů, nápisů, nebo fotografií. Navrhneme společně takový stromeček do kamionu, který bude ten pravý. Nebojte se na nás obrátit, jsme tu pro vás a rádi vše prokonzultujeme a připravíme na míru.