Vůně a osvěžovače vzduchu do auta s vlastním potiskem

Usednout do provoněného auta je velmi příjemné. Pokud tento pocit svým zákazníkům nebo obchodním partnerům dopřejete a budou mít přitom stále na očích vaše logo, jistě vám zůstanou věrní i v dalších letech. V jejich podvědomí se usadíte hned dvakrát – přes čich i zrak.

Nejčastěji vyráběné množství produktů

Minimální velikost objednávky je 200 kusů, pokud si vyberete některý z tvarů v našem katalogu a postačí vám jednoduchá barevnost. Jestliže toužíte po originálním výseku, v takovém případě je třeba objednat minimálně 1 000 kusů, přičemž zaplatíte i za raznici. Při objednávce nad 5 000 kusů pak za výrobu raznice neplatíte.

Výhody osvěžovačů vzduchu do auta na míru

  • Originální design
  • Příjemné dlouhotrvající vůně
  • Kvalitní materiály
  • Výroba jakéhokoliv tvaru
  • Zavěšení na gumičku nebo háček
  • Zaslání vzorníku vůní zdarma
  • Individuální konzultace

Potisk pomocí moderních technologií

Voňavé visačky do auta mohou být v barevnostech jedna až čtyři přímé barvy. V takovém případě výroba probíhá pomocí technologie sítotisku a lze objednat pouze 200 kusů. Pokud toužíte po reklamních voňkách na míru s mnoha barvami nebo fotkou, ani to pro nás není problém. Plnobarevné aromavisačky v barevnosti CMYK/CMYK se vyrábí pomocí ofsetové technologie a je nutné objednat minimálně 1 000 kusů.

Pro koho je naše služba určena?

Našimi zákazníky jsou nejčastěji reklamní agentury, případně různé firmy, které chtějí svým klientům nebo obchodním partnerům rozdávat reklamní předměty. Originální vůně a osvěžovače do auta se také hodí různým zájmovým spolkům a organizacím.

Jak tedy probíhá objednávka vůní do auta s potiskem?

Kontaktujte nás přes poptávkový formulář a obratem se s vámi spojí náš produkční Petr. Na základě vašich požadavků vám nabídne nejnižší cenu voněk do auta s potiskem.

Voňky do auta v jakémkoliv tvaru lze opatřit potiskem, který si sami zvolíte. Buď nám zašlete vlastní grafický návrh (vytvoříte jej za použití našich šablon z katalogu výseků), nebo nám dodáte podklady a my vám grafický návrh vytvoříme sami, a to zdarma.

Pak už si stačí jen vybrat vůni, jejíž vzorky vám rádi pošleme na požádání zdarma. Určíte si množství a druh zavěšení a my vám vytvoříme cenovou nabídku. Poté se sami rozhodnete, zda objednáte, či nikoliv. Takže žádná závazná objednávka na tři kliknutí, ale v klidu se můžeme domluvit na podrobnostech.

Nezávazná poptávka

Voňky pro vás vyrobíme od 200 kusů. Chcete je poptat? Vědět, kolik stojí? Nechat si poslat vzorky zdarma? Napište nám tady:

Rádi byste měli svoje voňky? Chcete vědět, jak to chodí a kolik stojí? Napište nám:

Vždycky je nejlepší si věci nezávazně vyzkoušet. Je to jednoduché, stačí se nám jen ozvat. Většinu dotazů vyřídíme do hodinky.

Nic neriskujete. Pošleme vám jen vyžádané informace. Zásady zpracování osobních údajů