O nás

Vaclav-Stefan-VonkyVOŇKY.CZ jsou dílem milé náhody, jak už to tak v životě bývá. Jedni fajn zákazníci naší reklamky VAXX potřebovali na svou akci v roce 2011 právě aromatické visačky do auta. Jejich výroba se povedla a voňky měly úspěch. Tak jsme si řekli, že se nám tahle práce líbí, poladili celý proces a začali voňky nabízet svým dalším klientům. Mezitím kolegové ze studia mákli a spustili web, díky němuž dodnes vznikla spousta zajímavých voňavých visaček do Česka i na Slovensko.

Když jdeme nakupovat, chceme za své peníze nejen kvalitu výrobku nebo služby, ale také solidnost, ochotu a někdy i radu. Totéž jsme přenesli do VONĚK. Vsadili jsme na kvalitu zpracování, což však považujeme za samozřejmost. Spíše nás vždy potěší, když si po dokončení zakázky klient pochvaluje také vstřícnou komunikaci, jasné podmínky spolupráce a odborné konzultace.

Ano, chceme, aby VONKY.CZ byly k sežrání a voněly vám už z webu. Pokud byste nám k tomu chtěli cokoliv říct, klidně nám napište přes kontaktní formulář níže.

Děkuji vám za důvěru.

Václav Štefan
Majitel VOŇKY.CZ

 

Pro poptávkudalší informace můžete využít i následující formulář: